blog promenada studioBlog firmowy- druk, reklama, gadżety
To właśnie my

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku pod marką Pelex Studio. Początkowo koncentrowaliśmy się na projektowaniu i administracji stron www. Szybko do naszej oferty dołączyły usługi związane z pozycjonowaniem stron internetowych.

Odpowiadając na potrzeby rynku zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność o usługi reklamowe związane z kompleksową budową marki. Oferujemy projektowanie i druk materiałów reklamowych, sprzedaż gadżetów reklamowych, tworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej firm. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować kompletną obsługę informatyczną firmy, jak również przeprowadzić skuteczne działania reklamowe w Internecie, oraz za pomocą tradycyjnych form reklamy.


Nasze doświadczenie, znajomość najnowszych standardów i dbałość o jakość to gwarancja zadowolenia i otrzymania w pełni profesjonalnego produktu finalnego. Jeżeli dodamy do tego to, iż nasza praca jest jednocześnie naszą wielką pasją to możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu.
Nie opieramy się na wiedzy teoretycznej, a ciągle eksperymentujemy, poznajemy nowe techniki i narzędzia, staramy się ulepszać nasze rozwiązania. Ciągły rozwój i wdrażanie nowych technologii gwarantują najwyższą jakość naszych usług.
Dokładamy wszelkich starań, aby każdy realizowany przez nas projekt był dla Klienta dokładnie tym, czego oczekiwał. Jeżeli do tego dodamy elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb naszych Klientów, stały kontakt z Klientem na każdym etapie zlecenia i atrakcyjne ceny to uzyskamy obraz naszej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych Klientów.

Zakończone PROJEKTY

Co zrobiliśmy


STRONY WWW

83

LOGOTYPY

50

DRUK, REKLAMA

212

GADŻETY REKLAMOWE

94

Ostatnie projekty

  • about
  • about
  • about
  • about
Ocena od Klientów: