blog promenada studioBlog firmowy- druk, reklama, gadżety

TAPETY NA PULPIT Z KWIETNIOWYM KALENDARZEMW tym miesiącu razem z serwisem  przygotowaliśmy na Wasze pulpity cztery tapety FullHD. Zachęcamy do pobierania. Ocena od Klientów:

Jak powstają kubki  • Data publikacji: 7 Mar 2017
  • Autor: Promenada Studio

1. Projekt kubka, co zapewne nie jest zaskoczeniem, powstaje w programie graficznym. Zależnie od rodzaju grafiki jest to Photoshop lub Illustrator.           Ocena od Klientów:

Tapety na pulpit z marcowym kalendarzemW tym miesiącu razem z serwisem  przygotowaliśmy na Wasze pulpity trzy tapety FullHD. Zachęcamy do pobierania. Ocena od Klientów:

Ulotki i broszury składaneUlotki reklamowe to najbardziej rozpowszechnione materiały drukowane używane w reklamie. W naszej ofercie znajdziesz setki możliwości. Bogaty wybór rozmiarów, dostępnych podłoży (papierów) oraz metod uszlachetnienia- folia matowa, błyszcząca, softtouch. Wykonujemy projekty graficzne, drukujemy, dostarczamy do Twojej firmy.   Sprawdź, co potrafimy. Zobacz nasze ostatnie realizacje: Ocena od Klientów:

Roll-upy reklamoweProjektujemy i wykonujemy rollupy, x-bannery i inne konstrukcje reklamowe. Oferujemy bogaty wybór rozmiarów i oryginalne projekty graficzne. Szybka realizacja, korzystne ceny i wysoka jakość produktów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.   Zobacz nasze ostatnie projekty rollupów: Ocena od Klientów:

Plakaty reklamowePotrzebujesz plakatów reklamowych? Chcesz rozreklamować firmę, wydarzenie lub super imprezę? Na każdą okazję polecamy plakaty dostępne w wielu rozmiarach od A4 do A0. Formaty A4, A3, A2, A1, A0, B2, B1, B0. Wybierz dokładnie takie jak potrzebujesz. Zobacz nasze ostatnie realizacje: Ocena od Klientów:

Katalogi szyte i klejone

katalog szyty

Zaprojektujemy i wydrukujemy dla Ciebie dowolne katalogi reklamowe. Mogą być szyte, klejone, spiralowane. Może być ich dużo lub mało, mogą być błyszczące lub matowe. Sam decydujesz, cokolwiek wybierzesz my to wykonamy!   Obejrzyj poniżej kilka naszych ostatnich realizacji: Ocena od Klientów:

Projektujemy i drukujemy, co tylko chcesz i ile chcesz!

Drukarnia, projekty, reklama

Trudno wyobrazić sobie promocję firmy bez reklamy drukowanej. Ulotki, wizytówki, plakaty, bannery, katalogi czy foldery reklamowe to nieodłączny element każdej kampanii reklamowej. Mimo, iż druk materiałów reklamowych nie jest najnowocześniejszym medium reklamowym to ze względu na bardzo szerokie zastosowanie i wręcz nieograniczone możliwości modyfikacji standardowych produktów nadal cieszy się ogromną popularnością. Zapewniamy projekty i wydruk […]

Projekty graficzne do druku

Projekty graficzne

Dobrze zaprojektowana i wykonana reklama to dla firmy wielka wartość. Bez właściwej reklamy trudno zdobyć nowych klientów i wzmacniać wartość własnej marki. Dlatego rozumiejąc jak ważna jest właściwa reklama proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnych projektów graficznych, oraz druk wybranych przez Państwa materiałów reklamowych. Posiadamy bogate doświadczenie graficzne. Projektujemy dowolne materiały reklamowe, poczynając od firmowego logo, poprzez […]

Gadgety reklamowe- bezcenne prezenty dla Twoich Klientów

Gadżety reklamowe Zamość

Drobne upominki z logiem lub danymi firmy to doskonała forma reklamy i miły gest skierowany do klientów. Każdy lubi dostawać prezenty, a sam proces ich wręczania i otrzymywania pozwala na przełamanie wielu barier i zacieśnienie przyjacielskich więzi. Dobrze dobrany gadget promocyjny może być fantastycznym narzędziem marketingowym wspomagającym budowę więzi pomiędzy firmą, a jej klientami. Rozumiejąc, […]